RESTAURACJA

Oferta imprez okolicznościowych

Zapraszamy do organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych:

Klimatyczne wnętrze i teren przy naszym gościńcu pozwala na dowolną aranżację imprezy do 40 osób. 

Jesteśmy elastyczni, dostosujemy się do Państwa oczekiwań i indywidualnych potrzeb. Nasza kuchnia jest domowa i swojska, dominują kaszubskie akcenty.

 Na miejscu dysponujemy noclegami oraz przestrzenią do rekreacji sportowej i wypoczynku (m.in. sala z kominkiem, ogród, altana, plac zabaw dla dzieci, bilard, ping pong, sauna, kije nordic walking, siłownia).

Dla najmłodszych został wygospodarowany kącik zabaw, na zewnątrz znajduje się m.in.: piaskownica, trampolina, huśtawka, piłkarzyki.

Jesteśmy w stanie zorganizować dodatkowe atrakcje (m.in. przejażdżki konne, kuligi). Bliskie sąsiedztwo z CAW Koszałkowo Wieżyca umożliwia skorzystanie z licznych aktywności sportowych na miejscu.

Skomponujemy dla Państwa indywidualne menu i scenariusz pobytu z wykorzystaniem wybranych elementów atrakcji miejscowych. Uwzględnimy dostępny przez Państwa budżet. 

Oferta obiadów domowych

Zawsze serwujemy dania dwudaniowe. Jako ciekawostkę dodamy, że zupę podajemy zawsze w wazie. Każdy posiada możliwość skosztowania dowolnej ilości zupy. Nasi goście podkreślają, że dzięki temu czują prawdziwie domową atmosferę.
Posiadamy odrębne menu dla wegetarian/dania dietetyczne.


Zgodnie z zamówieniem, istnieje również możliwość dowozu posiłków w jednorazowych pojemnikach, dodatkowo transportowanych w zbiorczych opakowaniach izotermicznych, w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury w momencie dostawy.


Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z oferty domowych obiadów na miejscu, bądź na wynos, zapraszamy do kontaktu. Prosimy o złożenie zamówienia z jednodniowym wyprzedzeniem.

Oferta domowych obiadów pracowniczych oraz noclegów

Naszą ofertę kierujemy do pracodawców, którzy chcieliby zagwarantować swoim pracownikom domowe posiłki oraz nocleg na terenie Kaszub.

Proponujemy Państwu posiłki dwudaniowe bezpośrednio w naszym gościńcu. Istnieje również możliwość dowozu posiłków w jednorazowych pojemnikach, dodatkowo transportowanych w zbiorczych opakowaniach izotermicznych, w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury w momencie dostawy.
Jesteśmy przekonani, że nasze blisko 25letnie doświadczenie pozwoli na zaproponowanie optymalnego rozwiązania w ramach usługi domowych obiadów pracowniczych. Dla Państwa będzie to komfort i wygoda.

Poniżej przedstawiamy przykładowe zestawy obiadowe, których cena wynosi 30 zł:

Zestaw I: zupa pomidorowa; kotlet schabowy, ziemniaki, kapusta; kompot

Zestaw II: rosół; kotlet de volaille, ziemniaki, surówki; kompot

Zestaw III: zupa ogórkowa; zrazy, ziemniaki, buraki; kompot

Zestaw IV: zupa żurek; gołąbki, ziemniaki, zestaw surówek; kompot

Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółowych warunków współpracy, tj., menu, ceny, czasu i miejsca dostaw. Zawsze staramy się dostosować ofertę do Państwa oczekiwań. Jesteśmy również otwarci na nietypowe rozwiązania.
Pracodawcy, którzy dotychczas korzystali z naszych usług podkreślali, że tego rodzaju forma gratyfikacji gwarantuje lepszą wydajność i lojalność pracowników.

Zaplanuj niezapomniany pobyt w naszym ośrodku już dziś!

Rezerwacje